Asyasohbet.com | Mobil Sesli Pangi Sohbet Sitesidir


AsyaSohbet.com ile tanışmak istermisiniz?

Asyasohbet.com ve kuruluşu

Asyasohbet.com , Tarih olarak  baktığımızda yıl olarak 2017´nin ilk ayları itibari ile bulunmuş oldukları sohbet ortamında tanışıklığı olan MuRRoo ve Sima nickli kardeşlerin yıl 2019 ay olarak ise 1. ayın 23 ünde internet bilişim hizmeti veren zirveshell aracılığı ile alan adı yani site adresi asyasohbet.com olarak belirlenmiş olup site sahibi Murat sohbet ortamında ise nicki MuRRoo olarak bilinen kişi tarafından açılmış olup yönetimi ise sohbet ortamında nicki Sima olarak tanınan kardeşine gerekli site düzenlemeleri yapıldıktan sonra devredilerek hizmete sunulmuş olup kurulduğu tarih itibari ile Sima nickli kardeşi tarafından seviyeli ve kaliteli bir sohbet akışı içerisinde yönetilmektedir.

AsyaSohbet.com Olarak Önem Verdiklerimiz

Asyasohbet.com olarak sitemizi ziyaret edip sohbete katkısı olan bireylere hiç bir zaman sıradan ziyaret eden bir kişi gözü ile bakmıyoruz.Tam aksine internet aracılığı ile google aramalarında farklı arama kelimelerinde yer alan sitemizi ziyaret edip sohbetimize katılan kişiler ile kurmuş olduğumuz kaliteli ve seviyeli sohbet sonrasında zaman içerinde kişilerle tanışıp yeni arkadaşlıklar dostluklar kazanıyoruz.Sitemizi ziyaret eden bireyleri diğer farklı sohbet sitelerinde olan soğuk bir ortam ile karşılamaktan ziyade tam aksine sıcak kanlı sohbetimiz ile dikkatlerini çekmiş olup asya sohbet olarak farkımızı göstermiş bulunmaktayız.Sıcak kanlı sohbetimizden dolayı aramıza katılan sohbet eden bireylerin sitemizi tekrar ziyaret etmesini sağlamış olup ilerleyen zaman içerisinde bireylerle samimi arkadaşlıklar ve dostluklar kurulmuştur. Sizlerde sıcak kanlı bir sohbet keyfi ile biz yani yönetim kadrosundaki yer alan bireylerle ve sohbet odamızdaki  diğer arkadaşlarla tanışmak isterseniz sizleride sohbet ortamımızda görmek istediğimizi buradan siz okurlarıma duyurmuş bulunmaktayım. Asyasohbet.com butonuna tıklayarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

AsyaSohbet.com ile Sizleri Neler Bekliyor Bilmek İstermisiniz?

Asyasohbet.com aracılığı ile sitemize giriş yaptıktan 5  dakika sonra ücretsiz üye olabilir profil resminizi yükleyebilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden bireylerin profil resmini yüklemek gibi bir zorunluluğu yoktur. Sitemiz içerisinde yazılı sesli görüntülü sohbet edebilir resim fotoğraf video paylaşabilir site içerisinde bulunan diğer bireylerle özel görüşme yapabilirsiniz. Tüm bu olanaklar siz ziyaretçilerimiz için ücretsiz olmakla beraber dilerseniz üye olarak profilinizi oluşturabilir yada üyeliksiz olarak aramızda misafir kategorisinde  yer edinebilirsiniz.