logo
okuma yorum yok

Aşk sohbetİnternet üzerinden tanışmalar ve internet üzerinden kurulan dostluk, arkadaşlık ve sevgililik ilişkileri son derece yüksek kalite sağlamakta ve herkesin aradığı insanı bulmasında olağanüstü bir işlevsellik sunmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde insanlar artık sevdikleri kişileri, sağlam dostlukları ve vazgeçemeyecekleri arkadaşlıkları sadece aşk sohbet üzerinden bulabilmektedir. Sohbet sitelerinin birçok farklı versiyonu ve herkese hitap eden bir yapısı bulunmaktadır.

Chat Sohbet sitelerinden, arkadaşlık sitelerine, dostluk sitelerinden, arkadaşlık sitelerine kadar birçok farklı sohbet sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden birine üye olmanız durumunda direkt olarak arkadaş aramaya başlayabilir ve ilgilendiğiniz kişiler ile mesaj yoluyla tanışabilirsiniz.

Sohbet sitesinin özelliğine göre görüntülü konuşma, sesli konuşma ve hızlı mesajlaşma gibi özellikler de mevcut durumdadır. Bu sitelerde ilk olarak hoşlandığınız ve tanışmak istediğiniz kişiye mesaj atar ve onun dönüş yapmasını beklersiniz. Mesaj attığınız kişi de sizi beğenir ve sizinle iletişime geçmek isterse direkt olarak o da mesaj atar ve oldukça da seviyeli bir sohbet başlar.

Birbirinizi tanımak için uzun süreler boyunca konuşur ve bu konuşmalar sonucunda aranızdaki ilişkinin adını koymuş olursunuz. Sohbet sitesi özelliklerine göre bu konuşmalar bir süre sonra görüntülü hale döner. Yüksek kalite çözünürlüğünde birbirinizi gördükten ve yüz yüze sohbetler ettikten sonra eğer görüşmek isterseniz tanıştığınız bu insanla gerçek hayatta da görüşür ve aranızdaki ilişkiyi istediğiniz seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sohbet odaları üzerinden yapacağınız konuşmalarda dürüst olmanız ve ileriye dönük olarak iletişim kurmanız en doğru yol olacaktır. Oluşturduğunuz profillerde kesinlikle yalan veya size ait olmayan bilgiler paylaşmayın. Çünkü konuştuğunuz kişiyle bir süre sonra görüntülü konuşabilir veya bu kişi ile buluşabilirsiniz

Bu şekilde sahte bir hesapla Chat sitesi üyeliği yaparsanız belki de ileride gerçekten sağlam dostluk, iyi bir arkadaşlık, sevgililik, hatta evlilik kurabileceğiniz kişinin gözünde yalancı konumuna düşebilir ve istediğiniz ilişki boyutuna erişmemiş olursunuz. Bu yüzden de sohbet sitelerinde tamamen kendiniz gibi olun ve tüm bilgilerinizi doğ


Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
ETİKETLER :

yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?