Kurallar


Asya Sohbet olarak

Sitemiz İçerisinde Bulunan Bireylerin

Uyması Gereken Kurallar

 

1- Sitemiz içerisinde bulunan bireylerin skype iletişim bilgisi ve telefon numarası vermesi yasaktır.

 

2- Küfürlü konuşmalar , yazışmalar , ses kayıtları , foroğraf , resim , video , link  vb. tüm argo kelime kullanımı ve paylaşımları yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılarak siteden atılır.

 

3- İkinci maddede belirtilen tüm olasılıklar sizlerin sorumluluğundadır. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

 

4- Asya Sohbet olarak sitemiz içerisinde huzur kaçırıcı sözler, ortamın tadını kaçırma , imalı kelimeler ile farklı şeyler anımsatma yada anlatmaya çalışma gibi sohbet etme şekli yasaktır. Kişi uyarılır uymadığı takdirde gerekli komutlar kullanılıp siteden uzaklaştırılabilir.

 

5- Sohbet odalarımızda bulunan yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı misafir siteden uzaklaştırılır.

 

6- Admin /oper , founder , op , sop vb. tüm yetki Alımı gibi konularla statüsde belirtilen sorumlu kişiler ilgilenmektedir. Sorumlu kişiler harici görüşmelerinizde sitemiz ile ilgili bir alaka söz konusu olamaz.

 

7- Asya Sohbet Odalarında Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözleri kullanmak yasaktır.

 

8- Asya sohbet Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesuliyet kabul etmemektedir.

 

9- Asya Sohbet olarak bireylerin sohbet ettiği genel ortam içerisinde akan sohbeti bölecek derecede Flood atmak ,  aynı yazıyı ısrarla tekrar etmek ve  Animasyonlar atmak yasaktır.

 

10- Sitemiz dışında oluşabilecek olumsuz tüm olabilecekler sorumluğumuz dahilinde değildir bireylerin sorumluluğundadır.

 

11- Asya Sohbet olarak sitemiz içerisinde Devlet büyüklerimize, dini inançlarımızı rencide edecek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür tüm terim  ve anlatım şekli yada imada bulunmak yasaktır.

 

12- Sohbet Odalarımızda her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkmak yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

 

13- Sohbet odalarında Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt etmek yasaktır.

 

14- Başkasına ait olan yazıları / görüntüleri / ses kaydı / video / resim vb. kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

 

15- Sohbet odalarında kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiriniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

 

16- Sohbet ortamında yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız.  Özel taleb ederek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

 

17- Sohbet Odalarında birey misafirlerin yapmış ve işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Konu veya sorun yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa zaman süre içerisinde çözülür ve gerekirse gerekli İşlemler başlatılır.

 

Dikkat

Sitemiz ile bağlantı kuran tüm bireyler ( Misafirler/Kullanıcılar ) üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. siteden uzaklaştırma bulunduğu sohbet odasından atılma yada uyarılı mesaj gibi tüm uygulamalar “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.